Трибуна UPL

УПЛ буде брати приклад з польської Екстракласи і створить свій КДК

У понеділок столицю України з робочим візитом відвідали президент і віце-президент польської Екстракласи, які провели зустріч зі своїми колегами з української Прем’єр-ліги і представниками клубів.

У президентській ложі НСК Олімпійський президент Екстракласи Даріуш Марцек і віце-президент організації Марцин Амінуцкі ділилися досвідом, як досягти середньої відвідуваності в 10 тисяч глядачів на кожному матчі і доходу в 35 мільйонів євро.

«Ми приїхали в Україну, щоб представити систему, по якій ми будуємо Екстракласу. Головне для вас зараз – правильно побудувати систему продажів медіаправ, консолідуватися і разом заробляти більше, ніж заробляють клуби поодинці », – розповів Марцек в інтерв’ю телеканалу Футбол 1.

Ініціатором такого заходу став президента УПЛ Володимир Генінсон.

«Ми плануємо ще два спільних проекти. Запросимо наших польських колег, які допоможуть нам розробити нововведення в регламент. Також плануємо запросити їх на матч за Суперкубок, щоб провести ще одну велику зустріч з клубами », – прокоментував підсумки зустрічі Генінсон.

«У нас дійсно існують недоліки в регламенті. Поляки це побороли. Знову ж мова йде про залучення на стадіони вболівальників. Також нам дуже цікава польська система з двома КДК. Один комітет знаходиться в федерації і приймає всі найсерйозніші рішення, а перша інстанція знаходиться в структурі ліги, коли представники клубів сідають і приймають рішення », – підсумував президент української Прем’єр-ліги.

Цю зустріч відвідали представники десяти клубів УПЛ(усі, крім Волині і Дніпра)

ТегиТеги: УПЛ,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.171 / 5.57mb