Матч єдності
Чорноморець
6
6
Карпати

Трибуна Матч єдності

Ультрас Чорноморця та Карпат зіграли "матч єдності"

rFx5MVv_9Q0На тренувальній базі «Чорноморця» у Совіньоні пройшов матч єдності між командами вболівальників одеського « Чорноморця» та львівських «Карпат».

Поєдинок вийшов яскравим і подарував численним глядачам дюжину забитих м’ячів. «Моряки » відкрили рахунок вже на 40 -й секунді зустрічі , а до середини першого тайму забили ще два м’ячі. Ближче до перерви арбітр матчу Віталій Годулян призначив пенальті у ворота « Чорноморця » – 3:1. Потім « Карпати » провели два голи : спочатку у ворота « моряків» , а потім – у свої – 4:2 .

У другому таймі команда львівських уболівальників не тільки зрівняла рахунок , але і вийшла вперед – 4:5 . Втім , одесити не довго програвали , і через дві хвилини цифри на табло стадіону стали рівними . У самому кінці матчу « моряки » забили шостий гол , але « Карпати » все ж встигли піти від поразки – 6:6 .

Товариський поєдинок наочно продемонстрував єдність футбольних фанатів різних регіонів країни в загальному прагненні зберегти соборність України у складні для неї дні.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.162 / 5.57mb