Карпати

Трибуна Матч єдності

Ультрас Чорноморця та Карпат зіграли "матч єдності"

10/3/2014 , 11:45

rFx5MVv_9Q0На тренувальній базі «Чорноморця» у Совіньоні пройшов матч єдності між командами вболівальників одеського « Чорноморця» та львівських «Карпат».

Поєдинок вийшов яскравим і подарував численним глядачам дюжину забитих м’ячів. «Моряки » відкрили рахунок вже на 40 -й секунді зустрічі , а до середини першого тайму забили ще два м’ячі. Ближче до перерви арбітр матчу Віталій Годулян призначив пенальті у ворота « Чорноморця » – 3:1. Потім « Карпати » провели два голи : спочатку у ворота « моряків» , а потім – у свої – 4:2 .

У другому таймі команда львівських уболівальників не тільки зрівняла рахунок , але і вийшла вперед – 4:5 . Втім , одесити не довго програвали , і через дві хвилини цифри на табло стадіону стали рівними . У самому кінці матчу « моряки » забили шостий гол , але « Карпати » все ж встигли піти від поразки – 6:6 .

Товариський поєдинок наочно продемонстрував єдність футбольних фанатів різних регіонів країни в загальному прагненні зберегти соборність України у складні для неї дні.