матч памяті
Карпати
4
6
Динамо

Трибуна матч памяті

Матч пам’яті Андрія Гусіна. Як це було (Відео)

Матч в світлу пам’ять про великого футболіста Андрія Гусіна провели учора у Львові зірки львівських “Карпат” і київського “Динамо”. Зустріч привернула увагу широкого кола громадськості: завдяки безкоштовному входу на матч, на трибунах зібралась чимала кількість вболівальників. Гру в прямій трансляції також мали нагоду переглянути глядачі по “Першому”.

У матчі взяли участь також два сини Гусіна – Андрій та Іван: перший відзначився дублем (один гол, щоправда, він забив у ворота “Динамо”, а по перерві – у ворота “Карпат”), молодший також забив свій м’яч у ворота “зелено-білих”. Все це дійство завершилось із рахунком 6:4 на користь киян.

Грали команди у таких складах:

“Карпати”: Богдан Стронцицький, Геннадій Жилкін, Олег Бенько, Олександр Чижевський, Володимир Різник, Юрій Мокрицький, Микола Сич, Василь Кардаш, Василь Леськів, Андрій Гусін молодший, Андрій Покладок, Михайло Стельмах, Юрій Шулятицький, Роман Толочко, Іван Павлюх , Анатолій Петрик, Віктор Рафальчук, Володимир Ковалюк, Андрій Сапуга, Віталій Шумський, Тарас Павлів, Роман Гнатів.

Тренери: Мирон Маркевич, Юрій Дячук-Ставицький.

“Динамо”: Олександр Шовковський, Віталій Рева, Олександр Головко, Владислав Ващук, Юрій Дмитрулін, Віталій Косовський, Сергій Федоров, Олег Лужний, Василь Кардаш, Артем Яшкін, Олександр Радченко, Сергій Ребров.

Тренери: Володимир Мунтян, Леонід Буряк

Брутальний Футбол

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.376 / 5.6mb