>

Поза грою Spy News

Хуанде Рамос погрожує скандалом українському футболу

12/4/2013 , 23:39

dfdfgdfГоловний тренер “Дніпра” Хуанде Рамос  на післяматчевій прес-конференції після гри в Одесі(Чорноморець – Дніпро – 1:2) зробив достатньо резонансну заяву про відсутність чистоти в українському футболі.

“Емоційний вийшов матч, непростий. Ми домоглися, вважаю, заслуженої перемоги, – цитує Рамоса прес-служба” Дніпра “.

Програвали після першого тайму, і після перерви команда вийшла зарядженою на боротьбу. Вдалося нам провести непогані атаки, та й у цілому попереду ми виглядали непогано; вдалося забити два голи. Вважаю, виграли заслужено “.

“Арбітр був у п’яти метрах і призначив пенальті. А потім переклав відповідальність на помічника, який перебував у 30-40 метрах. Тут просто недостатньо кваліфікації – людина просто переклала відповідальність. Пенальті ж був очевидний. Такі рішення, які шкодять нам, повторюються щотижня. Крім того, що ми повинні боротися проти суперника, додатково доводиться боротися проти арбітрів. Це не справедливо.

Я буду боротися за те, щоб український футбол був чистим , а чистим він поки не є. Я кажу привселюдно: український футбол не чистий. Так грати в професійний футбол не можна. Той, хто хоче і може приймати якісь заходи, нехай це робить. Інакше все буде тривати нескінченно довго “, – додав Рамос.