Трибуна договорняк

Кочетов: Іллічівець та Гірник-Спорт заслужили на переведення до Другої ліги

Іллічівець та Гірник-Спорт заслужили на переведення до Другої ліги.

Про це заявив колишній глава комітету з етики та чесної гри Ігор Кочетов.

“Що стосується матчу Іллічівець – Гірник-Спорт, то ці клуби, на мою думку, цілком “заслужили” право наступний сезон провести в другій лізі”, – сказав він.

“І я думаю, що для нового складу комітету рішення по цій справі буде лакмусовим папірцем в прояві професіоналізму і волі, тим більше, що сам Баранка назвав даний матч “обурливим договірняком”, – цитує Кочетова “Футбол 24″.

Нагадаємо, Італієць Франческа Баранка назвав гру Першої Ліги Іліччівець – Гірник-спорт договірною. Навіть була назвав ціна питання – було поставлено 250 тисяч доларів.

Ставка була зроблена у перерві, коли команда з Горішніх Плавнів вигравала 1:0. Нагадаємо, що гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь команди з Маріуполя.

Після анонсування договорняка відразу почали шукати винних. У Маріуполі зробили невинний вираз обличчя, мовляв, нічого не знаємо, але розбираємося.

Гірник-спорт пішов далі і за день відразу знайшов футболістів, які організували цей договірняк.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.157 / 5.59mb