Трибуна Spy News

"Челсі" придбав Шюррле замість Фалькао, бо так сказав... iPad

ipad_abramovichВласник “Челсі” Роман Абрамович стежить за всіма можливими трансферами команди із спеціально адаптованого для цих цілей iPad.

Новий пристрій, за допомогою якого він постійно моніторить трансферний ринок дуже сподобався мільярдерові. Дані системи постійно оновлюються на стадіоні “Стемфорд Брідж”, і доступ до неї мають одиниці. Головний тренер “Челсі” Жозе Моурінью вважає цю скаутську систему кращою, ніж в “Реалі”, “Порту” та “Інтері”.

Сотні гравців постійно оцінюються клубною скаутською мережею по всьому світу. Керівництво ”Челсі” враховує тільки тих, кого скаути оцінюють більш ніж в 90 відсотків у різних компонентах гри. Через цю систему оцінки колумбієцьРадамель Фалькао не потрапив у сферу інтересів лондонців, а німецький нападник Андре Шюррле був придбаний клубом.

Джерело: dailymail.co.uk , football24.ua
ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.164 / 5.59mb