Трибуна Spy News

Фальшивий фанатизм. У Харкові підтримка трибун звучала в аудіозапису

Spy-Football.com

14/10/2013 , 12:27

nnbo0BTGmqYТе, що Харків ніколи не міг похвалитися такою ж підтримкою трибун, як Київ чи Львів – не новина. Але на цей раз керівництво міста та області, щоб зробити гарною картинку трансляції, пішли, мабуть, на занадто радикальні заходи. На стадіоні «Металіст» у Харкові під час матчу Україна – Польща підтримка трибун звучала в аудіозапису.

Як повідомляють уболівальники, що були присутні на трибунах, за допомогою записаного реву трибун глушилися також справжні скандування фанів, що не завжди вигідні чиновникам.

Таку ж технологію на стадіоні застосовують і на матчах ФК «Металіст». Таке робили і в Росії на іграх за участю пітерського «Зеніту», але тоді фани прямо під час матчу вирвалися на доріжки стадіону та зіпсували техніку.

Перший раз у історії нашої країни така технологія була застосована після дискваліфікації «Металіста» з Ліги чемпіонів. Тоді фани гучно скандували неприємні для одного з віце-президентів УЄФА слова.

Це другий випадок, і, судячи з усього, дуже скоро на українських стадіонах можна буде почути рев трибун тільки з магнітофону. Нонсенс для цивілізованої Європи, який скоро може увійти до наших футбольних реалій!

vk.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

71 / 0.203 / 5.58mb