Трибуна KHARKIV

Офіційно. Великий футбол повертається в Харків

Spy-Football.com

14/10/2016 , 11:51

metalist_stadСьогоднішній візит в «першу столицю» президента ФФУ Андрія Павелко та спортивного директора національних збірних України Євгена Краснікова приніс в місто-мільйонник приємну звістку: УЄФА дав добро на проведення в Харкові міжнародних матчів.

Хочу подякувати Харкову за щире бажання повернути міжнародні матчі в місто, – зазначив президент ФФУ. – Ми бачили підготовку і проведення на високому рівні матчу “Шахтар” – “Динамо”. Бачили, наскільки справжні справжні футбольні вболівальники посилили свято футболу. Найголовніше для нас було – повернути міжнародні ігри в Харків. Я вдячний голові Харківської обладержадміністраціі Юлії Світличній за чітку позицію з тих питань, які необхідно було вирішити для повернення міжнародного статусу.

Також Павелко повідомив ще одну грандіозну новину – 15-го листопада Харків прийме матч збірних України і Сербії.

“Любов до Харкова є і у Андрія Шевченка. Головний тренер національної збірної дуже хотів, щоб матч відбувся саме в цьому місті”, – зазначив Павелко.

За його словами, в УЄФА дали офіційну відповідь, що 15-го листопада Харків прийме матч збірних України і Сербії.

“Тим самим ми відкриємо єврокубкові двері для Харкова – як для нашої збірної, так і для клубів, які прагнуть провести єврокубкові поєдинки”, – продовжив Павелко.

“Прийшло підтвердження і від збірної Сербії – вони готові зіграти в Харкові”, – цитує президента ФФУ Террикон.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.177 / 5.57mb