Трибуна Spy News

Скільки коштують квитки на збірну у спекулянтів?

moneyБої за квитки та спекуляції – в такій атмосфері чекаємо на відповідальний матч футбольних збірних України та Франції, що має відбутися в п’ятницю 15-го листопада. Через проблеми із сервером онлайн-продажу сотні людей товклися під касами – дехто займав чергу о 3-й ранку. Разом із тим, перекупники вільно продають омріяні квитки вдесятеро дорожче.

Віталій – запеклий уболівальник. Фанати знають його за прізвиськом Тато. Втім, навіть йому квитки на матч Україна-Франція дісталися з боєм.

Віталій, футбольний уболівальник:

- З 3 утра тут стояв до 11 приблизно. Чуть не задушили, чуть ребра не переломали, і купив всього-навсього 4 квитки 1 ряд 31 сектор. Це там видно нічого не буде. Бардак полнейший.

Після коротких боїв на касах Олімпійського стадіону висить листівка, що білетів на матч Україна-Франція вже не буде. Натомість їх можна без жодних черг придбати в перекупників. Ціни – різні: хтось завищує втричі, а хтось – у десять разів.

- Номиналка 60 – она стоит по 500. И уже выше: 70-600.

- Есть номиналка 80, шикарные места, просто классные. Там тысячу будет стоить. 4 штуки сейчас.

- 2 элитных есть, если хотите. Это хорошие, что 2 по 1000.

Перекупники – проблема, відома ще з радянських часів. У їхньому арсеналі чимало прийомів: найчастіше просто блокують каси й викуповують усі цікаві квитки.

Андрій Столярчук, спортивний журналіст:

- Кремезного вигляду хлопці, чоловік 30-40, просто займають черги, стоять біля кас, не даючи можливість просто звичайним людям наблизитися до кас і купити квитки, і в свою чергу вони починають переходити від однієї каси до іншої. Така карусель утворюється.

На спекулянтів постійно полюють правоохоронці, та попит знову формує пропозицію.

- Целая пачка?

- У него была пачка. Он мне только 2 билета, видите, дал.

Віталій Коворотний, співробітник управління ГУ міліції м. Києва:

- Визначаються особи, які здійснюють цю діяльність, і з ними проводиться відповідна профілактична бесіда задля недопущення аналогічних випадків у подальшому. Це відбувається регулярно, більша увага приділяється таким міжнародним матчам, які проходять, коли до міста Києва прибувають іноземці і гості столиці.

Організатори продажу квитків виправдовуються – безлад стався через благі наміри. Мовляв, більшість білетів реалізовують через інтернет, а завеликий наплив бажаючих паралізував роботу сайту.

Олег Шкрьоба, генеральний директор компанії “Україна футбол інтернешнл”:

- Є певні якісь технічні можливості, які дійсно не дозволяють реалізовувати у повній мірі ті задуми, які у нас були. Дійсно, працювати над інтернет-ресурсом ми будемо, вдосконалювати його.

Та на думку експертів, футбольну інтернет-сторінку блокували навмисно.

Андрій Столярчук, спортивний журналіст:

- Я переконаний, що це цілеспрямована атака, якраз атака тих людей, які зацікавлені, тому що чим менше людей зараз мають доступ до квитків, чим менше у людей варіантів отримання цього квитка, тим більші суми перекупи можуть ставити і відповідно отримати надприбутки.

Перекупників важко побороти, доки знаходяться люди, ладні купувати квитки втридорога. Найдієвішим на сьогодні є іноземний досвід великих футбольних держав.

Андрій Столярчук, спортивний журналіст:

- З часом ми дійдемо до того, що на визначні події, такі як чемпіонат Світу та Європи, більшість квитків є іменні і відповідно лише за ним може прийти та особа, прізвище якої позначене на квитку.

Олександр Храпач, Денис Голіков, Андрій Мартищенко, Андрій Грищенко, ntn.ua

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
75 / 0.192 / 5.92mb