Трибуна Spy News

Фанати «Металіста» розбили автомобіль Маркоскі

Ось такі пошкодження отрмала машина Маркоскі після зустрічі з харківськими фанами

Ось такі пошкодження отрмала машина Маркоскі після зустрічі з харківськими фанами

Півзахиснику «Ворскли» Йовану Маркоскі довелося поспішно покинути автопробіг з фанатами «Ворскли» через відкриту агресію з боку харківських фанів «Металіста».

14 квітня, у черговій акції автопробігу фанатів «біло-зелених» взяв участь Йован Маркоскі. Захід проходив спокійно до тих пір, поки колону «ворсклян” не наздогнав розлючений натовп «ультрас» харківської команди.

- Людей 50 або 100 … уболівальників «Металіста» … вони були просто безконтрольними. Вони зривали з автомобілів шарфи, прапори з символікою «Ворскли» і хтось ударив ногою в мою машину – розповів Йован Маркоскі. Вже по приїзді на стадіон полтавський півзахисник звернувся до представників правоохоронних органів.

У прес-службі «ворсклян» підкреслили, що міліція не робила проводила “стабілізаційних” заходів ні в під час автопробігу, ні безпосередньо, під час матчу. Міліціонери «не помічали» фаєри та стільці, що летіли на поле і могли травмувати людей. Тим не менш, полтавська міліція відзвітувала за успішно проведений матч.

Всього, за даними прес-служби ФК «Металіст», у Полтаві «жовто-синіх» підтримали 1500 уболівальників.

Фото можна переглянути тут

vpoltave.info

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.144 / 5.56mb