Трибуна Spy News

Мілевський: Плей-офф? Тільки не в Донецьку!

milaНападник турецького «Газіантепспора» Артем Мілевський повідомив, якого б суперника він побажав збірній України в матчах плей-офф відбору до ЧС-2014.

«Греків, напевно. Щоб за минулий раз помстилися, і тільки не в Донецьку», – повідомив Мілевський через свій аккаунт в Instagram.

Відзначимо, що Артем залишив цей коментар ще до того, як стало відомо, що збірні України та Греції потрапили в один кошик сіяних команд.

А от півзахисник львівських “Карпат” хорват Младен Бартуловіч назвав кого б хотів бачити у суперниках для українців та хорватів у стикових матчах до чемпіонату світу-2014.

Ісландія, напевно, була б найкращим варіантом і для Хорватії, і для України. Франція – найбільш небажаний суперник. Ще Румунія є, тож напару з Ісландією це найбільш прохідні суперники.

Це добре, що Україна і Хорватія не зможуть перетнутися в матчах “на виліт” . Адже наша команда перебуває у не вельми хорошому стані. Три матчі зіграли дуже погано, у відставку подав головний тренер Ігор Штімац. Не найкраща ситуація, дуже багато проблем.

 

Додамо також, що збірна України в оновленому жовтневому рейтингу ФІФА після перемог над Польщею (1:0) і Сан-Марино (8:0) піднялася на шість позицій і тепер посідає 20-е місце.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.190 / 5.57mb