Трибуна as roma

“Рома” презентувала план нового суперстадіону (Відео)

Новий стадіон римського футбольного клубу «Рома» відкриється в 2017 році і буде найбезпечнішим і одним з найкращих у світі, заявив мер італійської столиці Іньяціо Марино.

- Будівництво залучить близько 1,5 мільярда євро інвестицій і призведе до створення трьох тисяч робочих місць, – заявив Марино Football Italia. Я сподіваюся, що ми більше не будемо переживати через безпеку під час римських дербі між «Ромою» та «Лаціо».

Керівництво клубу погодили проект стадіону разом з міською владою. Будівельні роботи будуть проходити протягом найближчих десяти місяців.

Згідно з угодою керівництва Роми з міською владою, джаллороссі візьмуть новий Stadio Della Roma в тридцятирічну оренду. Однак саме клуб матиме першочергове право викупити арену.

“Рома” планує, що стадіон вміщатиме 52,5 тисячі місць, однак проект дозволить розширити при потребі кількість до шістдесяти.

ТегиТеги: Відео, Рома,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.237 / 5.38mb