Трибуна Spy News

Вболівальники вирішать, який напис буде нанесено на комір нової форми "Ювентуса"

DrrVSfCXvvkА ось і той самий обіцяний сюрприз, якого чекали вболівальники. У минулому сезоні на офіційній формі “Ювентуса” на комірі красувався напис Джампьеро Боніперті: “Перемога для ” Ювентуса ” не просто важлива, це єдине, що має значення”.

Девіз сезону 2013/2014 буде замінений на новий. На цей раз його обиратимуть фанати “Ювентуса” напряму. Завдяки програмі  ”Made by Your Passion” на офіційному профілі “Ювентуса” в Facebook, будь-яка людина може залишити до 22 травня до п’яти пропозицій на італійській або англійській мові, кожне з яких має складатися не більше ніж із ста символів.

Далі з усього списку Вам буде запропоновано вибрати п’ять найбільш симпатичних фраз. Потім у період з 25 по 28 травня пройде нове голосування фанатів Б’янконері, де ми і дізнаємося, яка ж фраза буде красуватися на комірах футболок наступного сезону.

Tuttosport

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.163 / 5.57mb