Трибуна Spy News

Футболістам ПСЖ заборонили спілкуватися з ...офіціантками

22221Гравці ПСЖ під час виїздів повинні харчуватися тільки біопродуктами, а під час обіду обслуговувати їх будуть лише чоловіки. Такі нові вимоги офіційного райдера команди.

«Гравці паризького клубу жодним чином не повинні контактувати з офіціантками. Під час прийому їжі їх повинні обслуговувати два працівники чоловічої статі », – повідомляє французька газета L’Est Eclair.

Крім цього в райдерів клубу з’явилися інші , набагато кумедніші , вимоги:

Використання в приготуванні їжі тільки біопродуктів, свіжих морепродуктів і яєць, відкладених тільки такими курми які “зростали” лише на відкритому повітрі . До того ж п’ять гравців ПСЖ їдять тільки халяльне (тварину, вбиту у відповідності з мусульманськими законами) м’ясо, тому клуб просить завжди приймаючій стороні підготувати п’ять порцій халяльної курки і халяльної яловичини для цих футболістів.

Надіємося на нову “дієту” футболістів посадять як найшвидше, бо стара схоже не працює. Адже учора, ПСЖ сенсаційно вилетів у кубку Франції від скромного “Евіана”, якому в чемпіонаті раніше накидали 4 голи.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

64 / 0.188 / 4.94mb