Поза грою Spy News

Мільярди зароблені на трансферах

money-footballУ 2012 році було здійснено 11552 трансфери за допомогою системи FIFA TMS (Transfer Matching System) на суму понад 2,5 млрд доларів, повідомляє офіційний сайт ФІФА.

У систему TMS входять понад 5600 професійних клубів з 200 країн. Протягом 2012 року найбільша кількість переходів було зафіксовано з Португалії в Бразилію – 145. Бразилія представлена ​​найбільшою кількістю футболістів, зареєстрованих в TMS.

Також повідомляється , що у минулому році футбольні агенти отримали 163 млн доларів у результаті міжнародних угод. Ця сума перевищує суму, отриману футбольними посередниками в 2011 році на 33 млн. Більше всіх заплатили агентам англійські клуби – 59 млн, на другому місці італійські клуби – 41 млн, трійку замикають російські клуби – 23 млн.

Загалом були отримані комісійні з 706 міжнародних трансферних операцій. Наведені дані не враховують внутрішні трансфери.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.143 / 5.56mb