Поза грою fc shakhtar

Шахтар продовжує звозити за гроші уболівальників на матчі чемпіонату України у Львові?

lviv-SHahtarДонецький Шахтар продовжує звозити уболівальників з найближчих міст на матчі чемпіонату України, що проходять на Арені-Львів.

Про це розповів лідер фан-руху Карпат Тарас Павлів.

“Менеджмент Шахтаря не міняє свою політику як в Донецьку, так і у Львові. Під час матчів чемпіонату України завозяться люди з маленьких містечок Львівщини.

Шахтар пропонує низьку ціну на квитки. Людей, котрі мешкають, за 30 від Львова, довозять автобусом на стадіон. Приїжджають в село, дають автобус, збирають людей. Це все разом коштує 20 гривень.

Про що тут говорити, коли найдешевший квиток на матч Карпат коштує 50 гривень? Ну і не варто забувати, що на нову арену ходити набагато приємніше, та і Ашан недалеко.

Зараз у Львові Шахтар в Лізі чемпіонів зіграє з Баварією і, зрозуміло, буде повний стадіон. Людей у більшості своїй не хвилюють політичні моменти, – цитує Павліва matchday.ua.

ТегиТеги: Фанати, Шахтар,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.231 / 5.38mb