Дівчата Spy News

В неї не влучив Серхіо Рамос

Spy-Football.com

20/4/2013 , 20:30

Присвячується славнозвісному промаху Серхіо Рамоса у серії післяматчевих пенальті, після якої “Реал” завершив боротьбу у торішній Лізі чемпіонів. У фінал пройшла “Баварія”.

Попередні декілька років захисник “вершкових” вчився влучати у ціль із Ларою Альварес.

Серхіо і Лара познайомилися на благодійному вечорі “Alma Foundation”, коли телеведуча підійшла до Рамоса за автографом і футболкою. Спочатку парочка категорично відкидала свої стосунки, але після публікації їхніх фотографій в журналі “Cuore Magazine” відпиратися було нікуди. Вже через пару місяців Лара і Серхіо стали жити разом. Рамос захотів, щоб подруга залишила свою кар’єру і зосередилася на облаштуванні домашнього побуту. “Я не буду домогосподаркою”, – заявила сексапільна сеньйорина, і зі скандалом вони розлучилися. Шанувальники Рамоса засипали його сторінку в соціальних мережах повідомленнями про підтримку. Через пару місяців парочка знову возз’єдналася, однак, як з’ясувалося згодом, їм таки не судилося…

Однак, чи то Лара погана вчителька, чи то в Рамоса таки збитий приціл, проте тепер він удосконалює свою майстерність із новою пасією.

за матеріалами bfootball.com.ua

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
83 / 0.357 / 5.69mb