Трибуна Spy News

"Чарівну" ліву ногу Мессі увіковічили у золоті

Японський ювелір не поскупився і виготовив точну копію чарівної лівої ноги Мессі, зі всіма венами і кровоносними судинами – все, як у оригінала.

8n1q2aty1JEСтатуетка була представлена ​​у середу, 6 березня, в Токіо. Її вартість оцінюється в 5,25 мільйона доларів.

Розмір скульптури становить 25 сантиметрів у висоту і 28 сантиметрів завширшки. Вона важить 25 кілограмів, пише BBC News.

7 березня вона буде виставлена ​​на аукціоні, разом із ще двома ювелірними виробами: мініатюрною копією лівої ноги Мессі (за 42 тисячі доларів) і відбитком стопи футболіста (за 94,5 тисячі доларів). Ці два лоти також зроблені з чистого золота.

На прес-конференції в Токіо Ліонель Мессі не був присутній особисто. У переданому відеоповідомлення він заявив тільки, що робота японського ювеліра для нього велика честь. На презентації замість нього був присутній його брат Родріго, який був у захоплені , наскільки опрацьовані були найдрібніші деталі скульптури, пише The Daily Telegraph.

Частина виручених грошей буде передана фонду Мессі, який надає допомогу нужденним дітям. Зокрема, ці кошти організація має намір передати на підтримку дітей, постраждалих в результаті землетрусу і цунамі в Японії в березні 2011 року.

Ліонель Мессі є капітаном аргентинської збірної з футболу і грає за іспанський клуб «Барселона». У складі «Барселони» він три рази виграв Лігу чемпіонів і п’ять разів – чемпіонат Іспанії. Мессі став першим футболістом, чотири раз отримували приз «Золотий м’яч», який вручається кращому гравцеві світу. Найчастіше Мессі забиває голи саме лівою ногою.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.163 / 5.56mb