Трибуна Dynamo Kyiv

Динамо вийде на матч Ліги Європи у футболках з написом "Слава Україні"

dynamoВболівальники київського Динамо звернуться до президента клубу Ігоря Суркіса з проханням нанести напис “Героям слава” на футболки гравців до матчу-відповіді Ліги Європи проти французького Генгама.

Текст звернення вони привели у своїй групі в соціальній мережі Facebook.

“Шановний Ігоре Михайловичу. У матчі Ліги Європи проти Генгама наш клуб грав у білих футболках, на яких не було ніяких спонсорів, а був тільки блакитний “динамівський” ромб. Виглядало це просто чудово, і нагадало нам ті часи, коли у футбол грали за честь міста і країни, а не за гроші”, – йдеться в заяві.

“Тим не менш, просимо Вас на матч-відповідь нанести на футболки Динамо напис “Героям слава”, і, тим самим, висловити вдячність людям, завдяки яким ми можемо сьогодні дивитися і грати у футбол. Сподіваємося на Ваше позитивне рішення”, – йдеться у заяві вболівальників Динамо.

Нагадаємо, що матч-відповідь Динамо – Генгам відбудеться 26 лютого.

В першому матчі кияни програли 1:2.

champion.com.ua

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
67 / 0.228 / 5.38mb