Трибуна Spy News

Кубок Конфедерацій на межі зриву: іспанців обікрали, італійці відмовляються грати

632093375Через заворушення в Бразилії Кубок Конфедерацій може бути призупинений.

Два автобуса ФІФА напередодні були закидані пікетуючими жителями камінням, недалеко від готелю, в якому проживають представники організації. У справу довелося втрутитися поліції, яка використовувала сльозогінний газ і гумові кулі.

У четвер на вулиці Ріо на протест вийшли триста тисяч бразильців, тисячі людей протестують у сотні інших міст країни. Серйозні заворушення відбулись і після матчу уругвайців з Нігерією

Керівники ФІФА серйозно стурбовані надзвичайним станом в Бразилії. З’являються чутки про можливе призупинення Кубка конфедерацій. Відомий журналіст Юка Кфурі повідомляє, що збірна Італії має намір залишити країну.

А напередодні ,у бразильському місті Ресіфі обікрали шістьох гравців збірної Іспанії.

Першим про крадіжку повідомив захисник Жерар Піке, у якого з конверта зникла тисяча євро. Потім ще п’ятеро іспанців заявили, що стали жертвами злодіїв. Іспанська делегація відразу звернулася із заявою до бразильську поліцію.

Зазначимо, що через цей інцидент команда затрималася з вильотом в Ріо-де-Жанейро на матч проти Таїті в рамках другого туру Кубка Конфедерацій.

 

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.143 / 5.56mb