<
>

Поза грою УПЛ

Як стають чемпіонами: вчора судді врятували "Шахтар" від двох пенальті, сьогодні - вкрали у "Дніпра" гол та пенальті

21/4/2014 , 9:35

suddyaДніпряни втратили очки через скандальні рішення Анатолія Жабченка.

Дніпропетровський “Дніпро” програв одеському “Чорноморцю” з рахунком 0:1 у матчі 26-го туру чемпіонату України.

Свою руку до цього доклав і головний арбітр Анатолій Жабченко, констатує ПроСпорт.

“Моряки” вийшли вперед на 33-ій хвилині завдяки голу Торніке Окріашвілі.

Сім хвилин потому Євген Селезньов забив чистий гол, однак Жабченко не зарахував його, бо “Дніпро” швидко ввів м’яч у гру з аута, поки один з гравців лежав на газоні – йому нібито потрібна була допомога.

В цей час зав’язалися тренерські “розбірки”: керманич одеситів Роман Григорчук кинувся на Хуанде Рамоса і залишився без покарання.

Пізніше судді не помітили відверту гру рукою Олексія Гая, а це був 100 % пенальті.  Слід також визнати, що “Дніпро” було важко впізнати у цій грі.

До кінця матчу підопічні Рамоса так і не змогли зібратися та врятуватися від поразки. Причому, дніпряни могли пропустити ще: на 72-ій хвилині Окріашвілі струсонув стійку.

Щодо суддівства додамо ще, що у суботньому донецькому дербі між “Шахтарем” та “Металургом” арбітр не призначив два пенальті у ворота “гірників”…  Відтак, у “Дніпра” залишається 50 очок і гра у запасі, у “Шахтаря” – на три бали більше.