Поза грою fc dnipro

Ультрас "Дніпра": Керівництво клубу нас зрадило

dnipro_ultrasФанати “Дніпра” звернулися до керівництва дніпропетровського клубу.

“Цим відкритим листом хочемо звернутися до керівництва ФК “Дніпро”, а також висвітлити події навколо фіналу Ліги Європи, який відбудеться 27 травня у Варшаві. Думаю, немає зайвої необхідності говорити про те, яке значення має цей матч для нас, вболівальників! Для багатьох з нас підтримка клубу вже давно переросла їз розряду захоплень в щось більш серйозне і значиме! Це свого роду релігія, філософія, спосіб життя, хвороба – назвати можна як завгодно, але це у нас в крові, те, чим живемо і дихаємо! Клуб завжди відчуває нашу підтримку, в яких містах і країнах не проходив би матч! Люди витрачають на це час, гроші, здоров’я, думки і емоції. Не будемо пояснювати всіх тонкощів, але це багато коштує, і мова не лише про матеріальне. Закриємо очі на те, що від клубу не було надано жодної підтримки і допомоги в організації поїздки до Варшави.

Зараз ми зіткнулися з ситуацією яку навіть не могли собі уявити. Нас просто позбавили можливості придбати квитки на Фінал. На підставі усних домовленостей між активом Ультрас і керівництвом клубу була організований запис для придбання квитків. Складалися списки, збиралися гроші, подавалися до каси і на підставі цих списків ми повинні були отримати квитки. На сьогоднішній ранок людей у списках більше 1000! Квитків нам надали у два рази менше, і сьогодні повідомили про те, що квитків більше не буде!!

За інформацією отриманою від польської сторони, для ФК “Дніпро” було виділено 8000 квитків!! Побічно цю інформацію нам підтвердили джерела в Україні! Питання до керівництва клубу: “Де інші квитки?!? Чим зумовлене таке недбале та байдуже ставлення до вболівальників?”

З урахуванням сформованої ситуації дії керівництва клубу вважаємо необґрунтовано непорядними! Ви показуєте себе як люди чиїм словам не можна довіряти і на чию підтримку можна розраховувати. У силу сформованої ситуації хочемо донести наступне: “Ми знімаємо з себе всі усні домовленості з клубом! Більше не беремо на себе відповідальності за організацію безпеки як на стадіоні, так і за його межами!! Не відповідаємо за моральне і смислове навантаження всього, що буде відбуватися на трибуні, не відповідаємо за вчинки і поведінку людей які в сформованій ситуації відчувають себе зрадженими!”, – йдеться у відкритому зверненні Ультрас ”Дніпра”.

Джерело: facebook
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
74 / 0.248 / 5.85mb