Поза грою ULTRAS

Ультрас Дніпра та Металіста повстали проти "тітушок"

ultrЧастина ультрас харківського “Металіста” прийняла рішення піднятися на боротьбу проти “тітушок”, повідомляє obozrevatel.com з посиланням на “Аргумент”. Фани зривають вербування та відправлення на Київ для побиття городян проплачених “спортсменів”.

Раніше про боротьбу проти “тітушек” оголосили ультрас київського “Динамо” 

Харків’яни також вирішили підтримати киян, хоча ці угруповання перебувають у ворожих відносинах. На рішення харківських ультрас вплинуло неправова зміна законодавства, про покупку іменних квитків на матчі.

Також фанати Північної трибуни дніпропетровського “Дніпра” приїдуть до Києва для підтримки ініціативи ультрас “Динамо” по наданні допомоги в захисті городян від банд криміналітету, інформує сайт уболівальників “Дніпра”.

“Фанати” Дніпра “висуваються в Київ, щоб приєднатися до створюваних динамівцями загонам самооборони для захисту киян від невідомих спортивної зовнішності”, – йдеться в повідомленні дніпропетровських уболівальників.

за матеріалами obozrevatel.com

 

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.139 / 5.55mb