Трибуна Spy News

Фани «Чорноморця» знову побились, а автобус "Динамо" закидали камнями

На вчорашньому матчі Ліги Європи «Чорноморець» – «Скендебреу» (Албанія) знову побилися перезбуджені любителі футболу.

Заварушка виникла на сімнадцятому секторі, в якому, зазвичай, є сусідами «ультраси» і «фани». Щоб пояснити, чим перші відрізняються від других, можна сказати, що «ультраси» більш брутальні і радикальні у своїх проявах.

Коротше кажучи, «ультраси» вважають себе розумом, честю і совістю епохи організованого футбольного вболівання і на цьому грунті часто пред’являють претензії всім іншим, недостатньо войовничим учасникам руху. А поки фанати б’ються – міліція і стюарди не діють. На відео чітко видно, що правоохоронці стежать лише за тим, щоб вболівальники не вибігли на поле, за що можуть бути більш ніж істотні штрафні санкції від УЄФА.

На жаль, випадково потрапити «під роздачу» на стадіоні «Чорноморець» як і раніше – цілком реально. І, якщо виникне конфлікт, то він не згасне, поки не вичерпає себе сам, тобто, поки фанати не отвешают один одному належну кількість стусанів. До речі, одеський клуб переміг албанців, і, тепер, як ніколи близький до свого самого великому успіху в новітній єврокубковій історії – попаданні в груповий турнір Ліги Європи.

А тим часом, гравець «Динамо» Мігель Велозу розмістив відео, де фанати «Актобе» атакували автобус киян.

Португалець опублікував відео в своєму Instagram. На відео чути, як хтось з автобуса киян обзиває уболівальників «Актобе», які атакували автобус «Динамо». Відзначимо, що навколо автобуса було багато співробітників міліції, які не дали уболівальникам прорватися до нього. Один з працівників «Динамо» написав у коментарях до відео, що автобус закидали шматками плитки і камінням. Відео можна подивитися тут.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

74 / 0.179 / 5.95mb