Поза грою Spy News

Пенсія для футболістів

money-footballФутболісти можуть заслужити невеликий бонус у вигляді пенсії. Тільки отримують її в Україні одиниці.

Практика футбольної пенсії поширена в Європі. Наприклад , у Великобританії уродженець Кіровограда , екс – гравець « Манчестер Юнайтед » Андрій Канчельскіс оформив пенсію і отримує її з 35 років . Виплати становлять 1000 фунтів на місяць. Сума розраховується на основі декількох показників: скільки років футболіст відіграв у Великобританії , а також розмір відрахувань із зарплати до пенсійного фонду місцевої Ліги .

В Україні ситуація не так врегульована. «Коментарі» зв’язалися з гендиректором української Прем’єр -ліги Петром Івановим. Він відразу відзначив , що у нас питаннями футбольної пенсії і виплатами по них займається виключно державний Пенсійний фонд . «В Україні існує державний Пенсійний фонд , куди футболісти повинні робити відрахування . У нашій країні це складне питання. В Англії , напевно , заздалегідь все прораховували . У нас я навіть не стикався з таким » , – сказав Іванов.

Щоб дізнатися про існуючі нюанси в оформленні пенсій для футболістів , «Коментарі » звернулися і до Пенсійного фонду. Питання спочатку застало співробітників ПФ зненацька. Повідомили , що не пам’ятають , чи стикалися раніше з такими ситуаціями . Але потім відзначили , що професійні футболісти можуть оформити пенсію , як і інші працюючі громадяни. «Футболіст може оформити пенсію за умови , що він відіграв 15 років за футбольний клуб і п’ять років у національній збірній» , – сказали «Коментарям» у Пенсійному фонді.

Розмір пенсії залежить від офіційної зарплати футболіста , яка проходить за документами і офіційною бухгалтерією . Тому більшості гравців , швидше за все , слід розраховувати на мінімальну пенсію – 894 грн. З 1.12.2013 виплати складуть 949 грн. У державному класифікаторі професій вид діяльності футболістів та інших спортсменів називається « спортсмен – професіонал» .

www.sports.ru

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

74 / 0.178 / 5.92mb