Трибуна FFU

В українському футболі зявиться посада генерального прокурора

В Україні з`явиться посада футбольного прокурора, який буде розслідувати договірні матчі.

Про це заявив президент Федерації футболу України Андрій Павелко, коментуючи резонансну гру Першої Ліги Іллічівець – Гірник-спорт, що має усі ознаки договірного матчу.

“Для цього є Комітет етики і чесної гри, для цього є органи футбольного правосуддя, і офіційні органи розслідування. Найближчим часом ми представимо і назвемо систему футбольної прокуратури.

Я оголошував про те, що нам потрібний генеральний прокурор в області футбольного правосуддя, і нам потрібна та людина, яка вестиме відповідальність в договірних або корупційних діях у футболі”, – цитує Павелка footboom.com.

За словами Павелка, це потрібно, щоб розпочав діяти закон по бортьбі з договірними матчами.

“Закон не може сам по собі діяти в державі, де потрібна справедливість. Преференції закону, в першу чергу, потрібні і справедливі суди, і покарання. Щоб будь-які дії проти законів України були присічені.

Цей закон уперше дозволить карати людей за договірні матчі, підкупи суддів, команд і так далі. Це усе повинно нести кримінальну відповідальність.

Цей закон дозволяє нести не лише пряму міру покарання, але і превентивну міру для роботи з юними футболістами, молодіжними командами, щоб запобігти подібні антифутбольні дії”, – заявив Павелко.

ТегиТеги: Договорняк, ФФУ,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.147 / 5.46mb