Трибуна Spy News

Бекхем хоче працювати з українцем

kovalenkoВсесвітньо відомий англійський футболіст Девід Бекхем планує стати власником клубу МЛС. Англієць вже навіть підбирає собі помічників. Одним з них може стати вихованець українського футболу Дмитро Коваленко, який кілька років грав разом з Девідом в команді “Лос-Анджелес Гелаксі”. Ось що говорить на цю тему сам Коваленко:

“Дійсно, Бекхем нещодавно телефонував мені і цікавився, чи готовий я, у разі купівлі ним клубу, попрацювати на нього. У якій якості? Я так розумію, або асистентом головного тренера, або мені запропонують посаду шефа селекційної служби. Але поки конкретики замало. Девід обіцяв ще передзвонити”, – розповів Дмитро.

Швидше за все, новий клуб базуватиметься в Нью-Йорку, а інвестувати в нього кошти буде не тільки Бекхем, але і його друзі-бізнесмени. Якщо Бекхем домовиться з MLS і надасть необхідні фінансові гарантії, то його команда вже через декілька років зможе грати у вищому дивізіоні США.

Джерело: vzglyad.net.ua

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.205 / 5.63mb