Поза грою Dynamo Kyiv

Ультрас "Динамо" викрили корупційну схему продажу квитків

Напередодні суботнього поєдинку “Динамо” – “Металург” З біля “Олімпійського” була зафіксована жвава торгівля квитками поза касами.

Вартість нижнього ярусу складала 10 грн, верхнього – 20 грн. Охочим обрати певний сектор спекулянти натякали, що з цими квитками можна буде сісти будь-де, бо стадіон і так порожній.

Представниками Ультрас “Динамо” та ГО “Друзі Динамо” була здійснена “контрольна закупівля” цих квитків. На всіх квитках у графі “ціна” зазначено “запрошення”. Тобто, спекулянти ці квитки отримали взагалі безкоштовно.

“Ультрас Динамо та ГО “Друзі Динамо” будуть вдячні керівництву клубу, якщо воно пояснить, для кого саме були призначені ці “запрошення” та як вони потрапили до бариг? Адже очевидно, що велика кількість людей, яким призначалися ці запрошення, їх не отримала. А невелика кількість інших людей заробила на цьому брудні гроші та поставила під удар репутацію клубу”, – пишуть ультрас “Динамо” на своїй сторінці “Вконтакті”.

198122_343365

Джерело: ua-football.com
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.152 / 5.56mb