Поза грою Крим

Футбольний Крим "здають" Росії? За що?

Spy-Football.com

25/11/2014 , 10:47

ultras_krimeaВіце-президент УЄФА Григорій Суркіс повідомив, що питання з кримськими клубами вже закрито.

“Будемо вважати, що питання вирішене, але конкретну відповідь, яким чином це питання буде вирішено, обумовлено тим, що засідання Виконкому УЄФА відбудеться 4 грудня. Тоді Виконкомом і буде прийнято це рішення, про яке ми повідомимо”.

За цією словесною еквілібристикою можна помітити один факт. Сторони вже погодили одне конкретне рішення, котре прозвучить 4 грудня. Не виключено, що українська федерація погодилася віддати Крим в обмін на дуже вигідну пропозицію. Втім, це лише здогадки. Правду дізнаємось дуже швидко.

Колишній президент ПФЛ Мілетій Бальчос жорстко розкритикував дії (чи точніше бездіяльність) президента ФФУ у кримському питанні на власній сторінці у соцмережі.

“Тільки дізнався, що Коньков був запрошений листом від УЄФА на зустріч в Ньйоні з робочою групою УЄФА і ФІФА і представниками РФС для обговорення “кримського питання”, що відбулася 19 листопада.

Як нам відомо, пан Коньков, або будь-який інший представник, від ФФУ були відсутні на цій зустрічі. Ця, вибачте на слові, “людина” навіть не змогла повідомити своє найближче оточення про лист і також не повідомив УЄФА про свої дії.

Пробачте, бракує слів, щоб виразити відношення до вчинку цього інквізитора українського футболу. В Україні - війна з “Рашизмом”, щодня найкращі сини нашої Батьківщини віддають життя за за свободу і незалежність України, за мир і спокій кожного з нас, у тому числі і зрадника Конькова.

Так, саме зрадника. Його дії є фактом зради національних інтересів українського народу, зради українському футболу, зради пам’яті жертв Майдану і війни.

Слухай, нелюд, інакше тебе, Коньков, називати не можна: ти повинен усвідомити, що це останній цвях у твій сміттєвий бак”.

Віце-президент РФС Нікіта Симонян заявив: ”Наради стосовно кримських клубів проходили окремо з делегацією Російського футбольного союзу, від якого був Микола Толстих, і з делегацією Федерації футболу України. Не знаю, про що там йшла мова. Ми Крим не віддамо. Ну і нехай не визнають. Кримські команди гратимуть в чемпіонаті Росії. “.

Нагадаємо, Президент ФФУ Анатолій Коньков так і не зміг зустрітися з Мішелем Платіні під час візиту глави УЄФА в Київ через хворобу.

А от Президент України Петро Порошенко зустрівся і “пообіцяв боротися за український футбольний Крим”.

А як сьогодні стало відомо, на найближчому Конгресі ФФУ Конькова спробують достроково відправити у відставку.

використано матеріали sportanalytic.com

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

74 / 0.185 / 5.96mb