>

Трибуна Spy News

Футболісти колумбійського клубу купували форму в перерві гри на ринку

26/10/2013 , 15:36

Гравці футбольного клубу ” Індепендьєнте” були змушені грати матч чемпіонату Колумбії у формі , купленій на ринку біля стадіону. Номери довелося наносити маркером.

Адміністратори клубу взяли замість виїзного варіанту форми тільки комплект одягу для домашніх ігор . Домашня форма противника , клубу ” Бояка Чіко ” , також виявилася червоного кольору і футболістам ” Індепендьєнте” терміново знадобилася інша форма .

Представники ” Індепендьєнте” звернулися до ” Бояка Чіко ” з проханням , щоб господарі провели зустріч у гостьовій формі , однак ті відповіли відмовою.

Перший тайм футболісти “Індепендьенте ” провели у тренувальній формі , на яку пластиром були нанесені ігрові номери . Проте ” номери” постійно відклеювалися , що створювало незручності.

На другий тайм гравці вийшли вже у формі , купленій на ринку біля стадіону . Номери вже вирішили намалювати маркером.

При цьому , незважаючи на проблеми з формою , клуб “Індепендьєнте ” здобув перемогу з рахунком 2:0 .