Трибуна fc dniro

Дніпро тимчасово не отримуватиме призові від УЄФА

dniproСлідча палата Інстанції УЄФА з фінансового контролю клубів (CFCB) оголосила про передачу в Арбітражну палату справи дніпропетровського Дніпра, відкриту у зв’язку з порушенням клубом вимоги за простроченими платежами.

Головний слідчий Ів Летерм оголосив про передачу в Арбітражну Палату справ шести клубів у зв’язку з порушенням ними на 30 червня і 30 вересня 2015 вимоги за простроченими платежами у важливих областях – іншим клубам, своїми співробітникам і / або соціальним / податковим службам, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Цими клубами стали румунські Тиргу Муреш, Астра і Ботошань, азербайджанський Інтер, португальська Брага і дніпропетровський Дніпро.

У зв’язку з тим, що справи вищезазначених клубів потрапили в Арбітражну палату, УЄФА тимчасово заморозила виплату їм преміальних за виступи в єврокубках.

Нагадаємо, раніше Дніпро вже мав проблеми із CFCB у справі про невиплату зарплати екс-футболісту команди Дереку Боатенгу.

ТегиТеги: Дніпро, УЕФА,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.147 / 5.57mb