Поза грою Spy News

"Шахтар"- №1 в Європі за кількістю бразильців

shahterУ вівторок 27-го серпня донецький “Шахтар” провів офіційне фотографування команди перед виступами в Лізі чемпіонів. Свою величеньку бразильську душу “гірники” вирішили підкреслити по-особливому.

Крім головного, так би мовити, канонічного знімка, який надсилають до штаб-квартири УЄФА (він же стане основою для створення численних постерів й білбордів), вирішили відзняти ще кілька по-своєму унікальних кадрів. Один із них – бразильський “Шахтар”.

Про виникнення цієї фотографії розповів начальник прес-служби нашого клубу Руслан Мармазов:

“Треба сказати, що проводити фотосесію за участю Мірчі Луческу – це велика відповідальність і своєрідний виклик. Містер любить, щоб усе було чітко організовано і сам процес зйомки займав лічені хвилини. Тому щоразу проводиться велика підготовча робота.

Зате наш тренер охоче приймає різні творчі задумки. Завдяки чому вболівальники “Шахтаря” мають у своїх колекціях не тільки офіційні постери своєї команди, а й менш суворі, неформальні кадри. Наприклад, свого часу ми робили світлину гравців і тренерів у шахтарських касках або новорічну фотографію в “дідморозівських” шапках. Перша ж світлина, коли гравці кожен по-своєму демонстрували радість, – це ідея виключно Містера.

Цього разу виникла думка зробити світлину Луческу з бразильською частиною команди. Взагалі ж, ідея обговорювалася ще на минулих зборах в Абу-Дабі, але весь час щось заважало. Тепер же Містер став ініціатором створення цього цілком оригінального кадру.

У всякому разі, в Європі немає команди з такою кількістю бразильців. Я знаю, що багато клубів побоюються, щоб число бразильських легіонерів не перевалювало, скажімо, за 3. Мовляв, хлопці-то вони талановиті, але керувати такою командою нереально. Але в Мірчі Луческу це виходить. І це фото – пряме підтвердження цього”.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

74 / 0.165 / 5.92mb