Трибуна Spy News

Офіційна заява фанатів дніпропетровського Дніпра

Ми глибоко обурені поведінкою футболіста київського Динамо Лукмана Аруни, який продемонстрував кричущу неповагу до фанатів команди супротивника на матчі Динамо (Київ) – Дніпро (Дніпропетровськ), який відбувся 27.04.2013 у м. Київ на стадіоні “Олімпійський”. Чому всі ЗМІ кричать про расизм з боку фанатів, мовчать з цього приводу, або расизм існує тільки в одному напрямку??

Нагадаємо, що після забитого м’яча у ворота гостей цей, з дозволу сказати футболіст, підбіг до сектору, де знаходилися уболівальники команди Дніпро, і продемонстрував непристойні жести в бік вболівальників (виставив на загальний показ мову і показав танець предків людини).

Можливо, така поведінка притаманне племенам нігерійців в їхній країні, однак це не прийнятно в нашому цивілізованому суспільстві, і не інакше як мавпа його назвати не можна. Цей вчинок очорнив і так не білу душу даного “футболіста”. У свою чергу ми залишаємо за собою право на кожному наступному матчі цих суперників запропонувати Лукману Аруні ті, продукти харчування, якими він звик харчуватися з дитинства, що б він відчув себе ближче до батьківщини.

Вболівальники ФК Дніпро.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.146 / 5.56mb