Поза грою Spy News

ФАРЄ зняло з сайту моніторинг, де Шухевича та Бандеру прирівняли до нацистів

banner

Перша перемога громадськості?

27 вересня, з сайту http://issuu.com/ зникла брошура, в якій була розміщена інформація про нацистську та дискримінаційну символіку на футбольних стадіонах Європи.

Це сталося майже одразу після потрапляння в пресу звернення футбольних вболівальників до ФІФА та початку збору підписів під петицією за виключення з моніторингу ФАРЄ постатей Бандери, Шухевича, символіки ОУН і Львова, які ця організація попервах зачислила до «дискримінаційної».

Нагадаємо, ініціативу футбольних фанатів підтримала громадськість, зокрема, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, який виступив ініціатором збору підписів до керівництва ФАРЄ та ФІФА з вимогою виключити українських героїв з моніторингу ФАРЄ, наголосивши, що цей моніторинг робився з українського боку непрофесійно заангажованими упередженими особами.

Також додамо, що цей моніторинг міг послужити підставою для зняття зі збірної України 3-х очок у відбірній групі до ЧС-2014 через використання буцім то недозволеної символіки.

Підпис під петицією можна поставити тут: bit.ly/19725Ln

ukrpohliad.org

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.222 / 5.6mb