Трибуна Spy News

Порятунок для Металіста! Офіційно: Будь-який вердикт Лозанни можна буде оскаржити

Генеральний секретар Спортивного арбітражного суду Лозанни (CAS) Метью Ріб повідомив, що в разі незгоди «Металіста» і «Карпат» з рішенням CAS, клуби зможуть оскаржити його в Швейцарському федеральному трибуналі (SFT).

«Всі наші рішення можуть бути оскаржені в Швейцарському федеральному трибуналі, і якщо «Металіст» з «Карпатами» будуть не згодні з рішенням CAS, то вони можу скористатися цим правом. Однак підкреслю, що апеляція в Швейцарський федеральний трибунал може бути подана виключно з процедурних питань. Іншими словами: ні докази, ні факти, підтверджені CAS, не можуть бути поставлені під сумніви», – зазначив генсек CAS.

Пан Ріб пояснив, що якщо той чи інший доказ прийнято до розгляду CAS і визнано правомірним, або якщо цим судом був підтверджений той чи інший факт, то скасувати їх Швейцарський федеральний трибунал не має права. Трибунал може скасувати рішення CAS лише в тому випадку, коли в ході розгляду справи Лозаннський судом були порушені права однієї зі сторін з точки зору процедури. Наприклад – не заслухані всі доводи або неправомірно не враховано деякі аргументи.

При цьому клуби можуть попросити Швейцарський федеральний трибунал призупинити дію рішення CAS, поки їх апеляція буде розглянута судом.

Раніше Метью Ріб заявив, що навіть гіпотетична можливість втручання в роботу CAS з боку просто виключена, а також повідомив, що рішення у справі «Металіста» і «Карпат» переноситься приблизно на два тижні.

А це означає, що Ліга Чемпіонів для “Металіста” буде все-таки врятована.

За матеріалами: footclub.com.ua
ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
75 / 0.162 / 5.91mb