Поза грою shakhtar

Звернення фаната донецького Шахтаря

Spy-Football.com

31/5/2015 , 12:04

sha_ultrЦе не офіційне звернення фан-руху, і не звернення якого-небудь колективу, це особисто від одного з Кротів.

Так, ми Кроти, ми фанати того самого Шахтаря, який купує суддів, негрів, у якого тренер циган, капітан гандон, місто захоплене сепаратистами і тд, і тп. Це все ми вислуховуємо десяток років і з настанням перемир’я в фанатських колах, в такі важкі часи для нашої країни, для кожного з нас, ми чуємо це знову і знову, але чи винуваті в цьому ми? Невже кожен з вас, хто називає Шахтар ганьбою України, непорозумінням, купкою негрів і тд. не задумався, а що на це скажуть Кроти? Ну так, ті самі, які не зрадили країну, які воюють на фронті на рівні з іншими. Ті Кроти, яких били за український прапор, яких зливали з року в рік спочатку ментам, а потім і озброєним бойовикам. Ті Кроти, чиї фото були розвішані по всьому рідному місту з ярликом «фашист, нацист, зрадник», де були вказані наші адреси, імена, прізвища.

Так, на нас було справжнє полювання, нас було не так багато, щоб протистояти тисячам сепаратистам, яким допомагали менти, за яких були практично всі, включаючи велику частину керівництва нашого улюбленого клубу, проти нас були наші знайомі, друзі, навіть деякі родичі.

Але зараз не про це, не хочу скаржитися, ніхто з вас в цьому не винен, така вже наша доля в цій війні.

Я хочу звернутися лише до тих, хто зараз продовжує ображати наш клуб, ви дійсно думаєте, що продажному і лицемірному керівництву не насрати на вашу писанину в інтернеті або навіть на стадіонах, ви думаєте хтось із того керівництва, яке зливали нас вбивцям, здатні задуматися над вашими закидами в нечесній грі?

Та ні, всім високим людям пох * й на ваші заряди, це все пусті слова. Люди, які повинні сидіти у в’язниці, але не сидять – не звертатимуть на вас уваги. Єдині, кого ви зачіпаєте цими образами, це ми – Кроти.

Адже це наш клуб, не дивлячись на те, що там грають негри, що президент клубу, та й більша частина керівництва рідкісні тварини, яких ще пошукати, не дивлячись ні на що – це наш клуб, наш Шахтар. Деякі з нас починали вболівати за нього ще середині 90-х, тоді й мови не йшло про негрів, підкуп суддів і тп.

Ви дійсно думаєте, що нам приємно дивитися як судді допомагають нам перемогти? Або нам приємно дивитися на одних лише бразильців? Та більше всього на світі я б хотів бачити в Шахтарі лише українців і нехай ми б грали на рівні 2-ї ліги, мені все одно, адже це мій улюблений клуб і любимо ми його не за круті стадіони, які нам ніколи і потрібні не були , нам плювати на легіонерів, на купу кузьми, ми хотіли просто підтримувати свою команду.

Зараз у нас забрали все, наше місто, наші будинки, роботу, навчання – все. Більшості з нас закрита дорога додому, ми не можемо повернутися в свої квартири, бо потрапимо в полон. Ми поневірявся по країні, ми розкидані по містах, і в такий час нас зігріває один раз на тиждень, місяць чи навіть рік зібратися разом, хоча б сотнею Кротів і підтримати наш Шахтар, то що раніше здавалося дрібницею, зараз знайшло велике значення.

Але бачити / чути в цей час образи нашої команди, якою б вона не була – нам дійсно боляче, адже ви ображаєте в першу чергу тільки нас – Кротів, бо всім іншим просто плювати на цей клуб і на ці кольори. Всім бразильцям, всім під * рас в керівництві – плювати на ваші слова, але не нам. Так що наступного разу подумайте, кого ви образити своїм банером або словом на адресу донецького Шахтаря.

Fans-Edge

ТегиТеги: Ультрас, Шахтар,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
74 / 0.261 / 5.85mb