Трибуна Spy News

"Металіст" і "Карпати" не оскаржуватимуть рішення Лозанни

Від переносу до переносу Лозаннський процес по нібито договірному матчу між “Металістом” і “Карпатами”, який було зіграно в 2008 році, наближається до свого триріччя. І це, може бути, не кінець. Адже винесений вердикт можна оскаржити в Швейцарському федеральному трибуналі. Правда, як сказав генсек спортивного арбітражного суду Метью Ріб, лише з процедурних питань – факти, підтверджені спортивним судом, не можуть бути поставлені під сумнів.

Однак, згідно з джерелами в процесі, підстав оскаржувати рішення Лозанни у “Металіста” і “Карпат” не буде, тому що воно їх влаштує. Арбітражний суд повинен скасувати санкції у вигляді позбавлення кожного з клубів по 9 очок, прийняті ФФУ. Таким чином львів’яни залишаться в “вишці”, а харків’яни спробують сили в першій для себе Лізі Чемпіонів.

Сегодня

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.192 / 5.57mb