Vbet Ліга. Сезон 2023/2024
І | В | Н | П | М | +/- | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Шахтар Донецьк ШАХ | 19 | 13 | 4 | 2 | 39 - 17 | +22 | 43 | |
2 | Кривбас Кривий Ріг КРБ | 21 | 13 | 4 | 4 | 38 - 22 | +16 | 43 | |
3 | СК Дніпро-1 ДН1 | 21 | 11 | 6 | 4 | 29 - 19 | +10 | 39 | |
4 | Динамо Київ ДИН | 18 | 12 | 2 | 4 | 41 - 21 | +20 | 38 | |
5 | Рух Львів РУХ | 21 | 9 | 9 | 3 | 32 - 21 | +11 | 36 | |
6 | Полісся Житомир ПОЛ | 21 | 9 | 6 | 6 | 26 - 17 | +9 | 33 | |
7 | Ворскла Полтава ВОР | 21 | 8 | 5 | 8 | 21 - 28 | -7 | 29 | |
8 | ЛНЗ Черкаси ЛНЗ | 20 | 6 | 7 | 7 | 20 - 23 | -3 | 25 | |
9 | Колос Ковалівка КОЛ | 20 | 5 | 9 | 6 | 15 - 15 | 0 | 24 | |
10 | Чорноморець Одеса ЧОР | 20 | 7 | 2 | 11 | 26 - 28 | -2 | 23 | |
11 | Олександрія ОЛЕ | 20 | 6 | 5 | 9 | 15 - 24 | -9 | 23 | |
12 | Зоря Луганськ ЗОР | 18 | 4 | 7 | 7 | 18 - 21 | -3 | 19 | |
13 | Оболонь Київ ОБО | 20 | 4 | 6 | 10 | 12 - 25 | -13 | 18 | |
14 | Верес Рівне ВЕР | 20 | 3 | 7 | 10 | 18 - 31 | -13 | 16 | |
15 | Металіст 1925 Харків М25 | 21 | 4 | 4 | 13 | 21 - 39 | -18 | 16 | |
16 | Минай МИН | 19 | 1 | 7 | 11 | 9 - 29 | -20 | 10 |
Бомбардири
1
Ванат
Динамо
10
1 з пен.
2
Філіппов
СК Дніпро-1
8
3
Буяльський
Динамо
7
3 з пен.
-
Кожушко
Кривбас
7
-
Штогрін
Чорноморець
7
6
Криськів
Шахтар
6
1 з пен.
-
Задерака
Кривбас
6
-
Квасниця
Рух Львів
6
9
Климчук
Рух Львів
5
2 з пен.
-
Степанюк
Ворскла
5
2 з пен.
Пенальтисти
1
Буяльський
Динамо
3
2
Іліч
Кривбас
2
-
Антюх
Зоря
2
-
Грицук
Полісся
2
-
Климчук
Рух Львів
2
Реклама
Шахматка
Команда | ШАХ | КРБ | ДН1 | ДИН | РУХ | ПОЛ | ВОР | ЛНЗ | КОЛ | ЧОР | ОЛЕ | ЗОР | ОБО | ВЕР | М25 | МИН | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Шахтар ШАХ | X | ||||||||||||||||
2 | Кривбас КРБ | X | ||||||||||||||||
3 | СК Дніпро-1 ДН1 | X | ||||||||||||||||
4 | Динамо ДИН | X | ||||||||||||||||
5 | Рух Львів РУХ | X | ||||||||||||||||
6 | Полісся ПОЛ | X | ||||||||||||||||
7 | Ворскла ВОР | X | ||||||||||||||||
8 | ЛНЗ ЛНЗ | X | ||||||||||||||||
9 | Колос КОЛ | X | ||||||||||||||||
10 | Чорноморець ЧОР | X | ||||||||||||||||
11 | Олександрія ОЛЕ | X | ||||||||||||||||
12 | Зоря ЗОР | X | ||||||||||||||||
13 | Оболонь ОБО | X | ||||||||||||||||
14 | Верес ВЕР | X | ||||||||||||||||
15 | Металіст 1925 М25 | X | ||||||||||||||||
16 | Минай МИН | X |
Гроза авторитетів
Номінація «Гроза авторитетів» — вручається команді, що набрала найбільшу кількість очок у сезоні в матчах з призерами Ліги. Призери ліги: Шахтар, Кривбас, СК Дніпро-1.
Команда | І | В | Н | П | М | +/- | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Рух Львів РУХ | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 - 4 | +1 | 7 | |
2 | Ворскла ВОР | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 - 9 | -2 | 6 | |
3 | Оболонь ОБО | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 - 4 | -2 | 4 | |
4 | Динамо ДИН | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 2 | 0 | 3 | |
5 | Полісся ПОЛ | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 - 4 | -1 | 3 | |
6 | Олександрія ОЛЕ | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 - 5 | -2 | 3 | |
7 | Минай МИН | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 - 9 | -6 | 2 | |
8 | ЛНЗ ЛНЗ | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 - 9 | -8 | 2 | |
9 | Зоря ЗОР | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 6 | -3 | 1 | |
10 | Верес ВЕР | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 - 7 | -5 | 1 | |
11 | Колос КОЛ | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 - 10 | -7 | 1 | |
12 | Чорноморець ЧОР | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 6 | -4 | 0 | |
13 | Металіст 1925 М25 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 - 8 | -6 | 0 |
Реклама
Рейтинги
Пенальті. Вони пробивали
1
Динамо
Київ
6
6 забито
2
Ворскла
Полтава
5
4 забито
3
Кривбас
Кривий Ріг
5
4 забито
4
СК Дніпро-1
Дніпро
5
3 забито
5
Полісся
Житомир
5
5 забито
Пенальті. Їм пробивали
1
Оболонь
Київ
7
7 пропущено
2
Минай
Минай
7
5 пропущено
3
Зоря
Луганськ
5
4 пропущено
4
Металіст 1925
Харків
5
5 пропущено
5
Кривбас
Кривий Ріг
4
3 пропущено
Автоголи
1
Ворскла
Полтава
2
2
Верес
Рівне
2
3
СК Дніпро-1
Дніпро
2
Швидкі голи (0-15хв). Забито
1
Динамо
Київ
7
2 з пенальті
2
Шахтар
Донецьк
5
3
Кривбас
Кривий Ріг
5
Швидкі голи (0-15хв). Пропущено
1
Верес
Рівне
8
2
Кривбас
Кривий Ріг
5
1 з пенальті
3
Полісся
Житомир
5
Пізні голи (85-90+хв). Забито
1
Динамо
Київ
7
2
ЛНЗ
Черкаси
7
3
Рух Львів
Львів
6
Пізні голи (85-90+хв). Пропущено
1
Чорноморець
Одеса
6
2
Зоря
Луганськ
5
3
Оболонь
Київ
5
Вольові перемоги
1
Кривбас
Кривий Ріг
3
2
Рух Львів
Львів
3
3
Полісся
Житомир
3