Премєр-Ліга Spy News

Гендиректор "Карпат": Пропозицій по трансферах футболістів поки немає

Генеральний директор львівських “Карпат” Ігор Дедишин прокоментував рішення виставити на трансфер 19 футболістів і сказав, що ще не було офіційних пропозицій по кому-небудь з них.

“Жодної офіційної письмової пропозиції не було. Так, деякі керівники клубів запитують, дзвонять, але поки це все на рівні розмов. Дзвонять і самі футболісти”.

«Це було колегіальне рішення. У тому числі і моє. Якщо команда два роки поспіль демонструє такі результати, то в першу чергу виникає питання до футболістів”.

“Деякі гравці підходили до керівництва клубу і говорили, що вичерпали свій потенціал. Говорили, що хочуть змінити клуб, хтось -що хоче заробити під завершення кар’єри”.

“Ми дали їм можливість і розглянемо всі варіанти. Не факт, що всі футболісти будуть продані.”, – Сказав Дедишин в ефірі телеканалу “ZIK”.

 Tribuna.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.147 / 5.56mb