Дніпро

Премєр-Ліга Spy News

Рамос і Блохін не виявили переможця

1/9/2013 , 22:38

din_dniЗа переваги команди Олега Блохіна та чудового голу Романа Зозулі дружнім клубам “Динамо”та “Дніпру” не вдалось виявити переможця. 1:1 – і кияни продовжують знаходитися усередині турнірної таблиці.

У центральному поєдинку третього ігрового дня 8 туру УПЛ київське “Динамо” та дніпропетровський “Дніпро” не визначили сильнішого.

Поєдинок у Києві став хорошим завершенням чергового туру чемпіонату України з футболу. На “Олімпійському” зустрілися два сильних колективи, які намагалися нав’язати один одному свою гру. З перших хвилин поєдинку стало помітно, що “Дніпро” більш рішуче налаштований на перемогу, адже вони контролювали м’яч та час від часу турбували володіння Максима Коваля. “Динамо” ж просто загубилося на полі та не могло організувати жодної небезпечної атаки. Таким чином гості зуміли досить швидко відкрити рахунок. На 22 хвилині матчу Роман Зозуля забив вій черговий гол після подачі партнера.

Перший тайм так і завершився під контролем дніпропетровців, однак все змінилося після перерви, коли “Динамо” прокинулося, і захопило ініціативу. Перевага киян була, можливо, не дуже великою, однак цього вистачило, аби зрівняти рахунок. На 64 хвилині матчу Ярмоленко відновив рівновагу. Після чого “Динамо” продовжило штурм воріт Бойка, натомість “Дніпро” зосередився на контратаках. Кінцівка матчу була напруженою, однак все так і завершилося нічиєю 1:1, яка дозволила командам зберегти свої місця у турнірній таблиці.

Київ, НСК “Олімпійський”
Головний арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

“Динамо” (Київ) – “Дніпро” (Дніпропетровськ) 1:1
Голи: Ярмоленко 64 – Зозуля 25

“Динамо”: Коваль, Беланда (Безус 49), Мбокані, Хачеріді, Тремулінас, Аруна, Гусєв, Ярмоленко, Ленс, Драгович, Вукоєвич

“Дніпро”: Бойко, Матеус, Ротань, Зозуля (Дуглас 85), Стрініч, Чеберячко, Селезньов (Калінич 57), Коноплянка (Гама 90), Канкава, Мандзюк, Мазух

Попередження: Тремулінас 26, Аруна 80 – Чеберячко 44, Селезньов 50, Канкава 54, Бойко 83

Післяматчева прес-конференція головного тренера “Динамо” Олега Блохіна.

“Я думаю, що перший тайм, за винятком того, що пропустили гол, був рівним. Але була якась боязнь. Другий тайм мені дуже сподобався. Вважаю, ми повністю переграли “Дніпро”, і він нічого у другому таймі не створив” .