Карпати

Премєр-Ліга Прем'єр-Ліга

Карпати здобувають нічию у Києві піднімаються з дна таблиці (Відео)

2/3/2015 , 12:25

Стартові склади обох команд спонукали на думку що боротьби у матчі не буде.  Молодим і “зеленим” (вибачте за каламбур) гравцям Карпат мало що світило у матчі з більш досвідченим суперником.

І “Металург” з перших хвилин взявся за справу і вже на 2 хвилині повів у рахунку, завдяки старанням Морозюка. Після цього ініціатива повністю перейшла до “Карпат”,господарі ж зосередились на контратаках. “Зелено-білі” шукали різні шляхи до воріт Паньківа, але пройти захист суперника було не так легко.

На початку другої половини зустрічі, червону картку отримав гравець господарів Пляцікас Васілеос, і львів’яни скористались чисельною більшістю і зрівняли рахунок.

Завершальні хвилини матчу були дуже напружені, і перемогу могла здобути як одна так інша команда, але врешті-решт все так і завершилося нічиєю 1:1.

Попри це «леви» зуміли покинути останню сходинку турнірної таблиці, випередивши маріупольський Іллічівець.

“Металург” Д – “Карпати” – 1:1 (1:0)
Голи: Морозюк, 2 – Пластун, 66