Премєр-Ліга Spy News

Ефектне повернення Девіча

2/3/2013 , 22:42

«Металіст» – «Металург» Д – 3:2

Голи: Ромеро Марлос, 45, Микола Морозюк, автогол, 61, Марко Девіч, 68 – Жуніор Мораес, 79, Жуніор Мораес, 89.

«Металіст»: Олександр Горяїнов, Андрій Березовчук, Крістіан Вільягра, Папа Гуйє, Вінісіус Фініньо, Марко Девич, (Олег Краснопьоров, ’71), Ромеро Марлос, (Себастьян Бланко, ’86), Хав’єр Клейтон, Едмар, Хосе Соса, ( Вілліан Гомес, ’77), Джексон Коельо Жажа.
«Металург»: Юрій Паньків, Олександр Воловик, Володимир Польовий, В’ячеслав Чечер, Даніло, Лоренцо Ебесіліо, (Денис Голайдо, ’75), Константінос Макрідіс, Грегорі Нельсон, (Леонардо де Соуза, ’59), Микола Морозюк, Драман Траоре, Велізар Дімітров, (Жуніор Мораес, ’59).
Попередження: Марко Девіч, 57. – Микола Морозюк, 41. Константінос Макрідіс, 86.

Статистика матчу:
Удари (в створ): 13 (8) – 10 (7).
Кутові: 5 – 5.
Офсайди: 2 – 3.

149502Харківський “Металіст” ледь не втратив очки у драматичному матчі з донецьким “Металургом”.

Для команди Мирона Маркевича початок матчу вийшов напруженим та неочікуваним, адже гості активно пресингували харків’ян та перекривали усі вільні зони. Тривало так пів першого тайму, поки “Металіст” врешті-решт не відновив рівновагу у зустрічі. Більше того, господарі зуміли забити гол у роздягальню, що дуже засмутило Юрія Максимова та його команду.

Після відпочинку “жовті” зібралися і провели ще дві результативні атаки, забезпечивши собі на 68 хвилині матчу перевагу у 3 м’ячі. Проте згодом “Металіст” ледь не поплатився за свою розслабленість під завісу протистояння. Адже дубль у виконанні Мораєса заставив піднятися на ноги стадіон та переживати ці останні хвилини разом із Мироном Маркевичем, який вже не знаходив собі місця поблизу бокової лінії поля.

Господарі зітхнули з полегшенням лише після фінального свистка арбітра, який у підсумку зафіксував невпевнену перемогу харків’ян з рахунком 3:2. Невідомо як все завершилося б, якщо “металургам” дали б ще кілька хвилин. Адже було помітно, що гості боролися до останнього, і їм не вистачило зовсім трошки, щоб здобути цю бажану нічию.