Динамо

Премєр-Ліга Spy News

У погоні за другим місцем. Динамо перемагає в Севастополі

3/12/2013 , 9:05

sev_dynПеред матчем президент “Севастополя ” Олександр Красильников зазначав , що для багатьох футболістів його команди ця гра стане визначальною у футбольній кар’єрі. Мабуть , футболісти перейнялися напутніми словами свого президента і зі стартових хвилин взялися активно атакувати ворота ” Динамо”. Перші вісімнадцять хвилин пройшли під диктовку “Севастополя” , а потім своє слово взяло “Динамо”. Для початку Мбокані головою класно пробивав після дальньої передачі Драговіча , але Чуваева врятувала поперечина. А вже через хвилину свій гол забив Ленс , який виявився найбільш спритним у чужій штрафній – 0:1.

” Cевастополь ” зумів зрівняти рахунок наприкінці першого тайму. Удар Дуляя заблокували захисники , добивання від Карнози в штангу перевів Коваль , а Караваєв вже спокійно розстрілював ворота ” Динамо”. Кияни другу половину зустрічі провели сильніше суперника і справедливо знову повели у рахунку. Мбокані нарешті влучив у ворота після передачі Вукоєвича. Страшенно ефектний м’яч!

” Севас ” так і не зумів нічого запропонувати динамівцям до кінця матчу. Тепер у клубі варто чекати змін. Благо, у весну кримчани все-таки увійдуть з непоганим гандикапом відносно аутсайдерів

А Олег Блохін в останньому матчі сезону в чемпіонаті таки перемагає. Киян у цьому році ще очікує бій за плей-оф Ліги Європи з віденським Рапідом (12 грудня).

“Севастополь” – “Динамо” 1:2
Голи: Ленс, 19; Караваєв, 45+3, Мбокані, 70

Севастполь“: Чуваєв – Федорів, Новак, Дуляй, Мате, Віценець, Карноза, Миколюнас (Фарлей, 76), Кажанов (Причиненко, 68), Каральов, Будківський

Динамо“: Коваль – Хачеріді, Драгович, Гусєв, Вукоєвич, Сидорчук (Мігель, 46), Безус (Ідейє, 69), Макаренко, Ленс (Дуду, 86), Ярмоленко, Мбокані

Попередження: Дуляй, Будківський – Ярмоленко, Сидорчук