“Зоря” – “Динамо” – 2:0 (1:0)

Голи: Данило Олівейра, 9 (1:0); Болі, 66 (2:0)

“Зоря” : Сантіні К. ; Білий (Малишев, 88); Ярмаш ; Шунич ; Вернидуб ; Гордієнко ; Любеновіч ; Хомченовський ; Грицай ; Данило Олівейра ; Болі (Ліпартія, 73)

“Динамо” : Шовковський ; Драгович ; Данило Сілва ; Хачеріді ; Беланда ; Сидорчук (Аруна, 46); Макаренка Є. ; Велозу (Ідейє, 84) , Гусєв О. ; Мбокані ; Ленс (Дуду, 75)

“Динамо”,яке потихеньку набирає ігрові кондиції, підходило до матчу з неоднозначним настроєм : у киян сьогодні не міг зіграти Андрій Ярмоленко. За Андрія заступився навіть тренер збірної – Фоменко написав листа до Федерації з проханням не карати Ярмоленко максимальної дискваліфікацією , справедливо відзначивши , що без ігрової практики той не зможе показати свій найкращий футбол у стикових матчах проти Франції. Тим часом , “Динамо” поступово знаходить свою гру : у Лізі Європи обіграний швейцарський ” Тун ” , за чотири минулих тури чемпіонату України динамівці забили шістнадцять м’ячів , пропустивши всього три.

“Зоря” після впевненої перемоги над ” Севастополем” (3:0 ) пропустила чотири м’ячі від “Шахтаря” , і стан команди як і раніше залишає бажати кращого. Луганчани можуть як піднести сюрприз , обігравши фаворита , так і програти абсолютно будь-якій команді . Сьогодні “Зоря” , безумовно , розраховувала взяти свої очки , але гарантію успішного результату для господарів не зважився б передбачити жоден уболівальник клубу.

Початок матчу динамівці відзначили яскравими атаками – бив по воротах Ленс , з першої спроби не потрапивши у ворота , а з другої – зарядивши в стінку після пробиття штрафного удару . Однак , незважаючи на тиск “Динамо” , першими відзначилися господарі поля : захисник “Зорі” , вибиваючи м’яч зі своєї штрафної , зробив хорошу передачу в центр поля , де його партнер , повозившись з м’ячем , віддав передачу на хід Данило . Нападник , зблизившись з воротарем , хльостко пробив – м’яч у воротах , 1:0! Гості понеслися відіграватися : Гусєв віддавав непогану передачу поперек штрафного, але Ленсу не вдалося перетворити момент в гол . Вже через хвилину той же Ленс міг порівнювати рахунок , але боковий суддя показав , що прийняв м’яч форвард перебував у положенні “поза грою”.

Втім , це були лише відлуння небезпечних моментів: по- справжньому вірний шанс “Динамо” мало , коли після закінчення півгодини гри Мбокані , який вийшов один на один з воротарем , залишилося лише обіграти останнього. Однак , з дуелі вийшов переможцем Сантіні , відбивши удар форварда гостей – м’яч вдарився в штангу і покотився на кутовий , з якого динамівці нічого вичавити не змогли.

Десять хвилин знадобилося підопічним Блохіна , щоб створити черговий момент. За п’ять хвилин до перерви м’яч опинився у штрафному “Зорі” , де Мбокані скидав його на Ленса – той , намагаючись з близької відстані перевести м’яч у ворота, не потрапив у ворота. На перерву команди пішли за мінімальної переваги “Зорі”.

Другий тайм почався непоганий атакою господарів , які , на якийсь час змусивши “Динамо” оборонятися , провели кілька хвилин у штрафній площі суперника , втім , по-справжньому небезпечного моменту з цієї атаки вичавити не вдалося. Динамівці відповіли стрімкою атакою – Мбокані вискакував б один на один , якщо захисник ” Зорі” у відчайдушному підкаті не встиг би вибити м’яч з-під форварда ” Динамо”. Незабаром нападник мав момент солідніше – після передачі з лівого флангу конголезець не зміг розібратися , що йому робити з м’ячем , а момент був більш ніж небезпечний .

Поки півзахисники “Динамо ” вкотре навішували м’яч у напрямку Мбокані , “Зоря” , не розмінюючись на моменти , забила другий гол : після довгої передачі Болі проривався до воріт , і Олександр Шовковський , вийшовши з воріт , допустив жахливу помилку. Голкіпер киян і збірної України у спробі вибити м’яч головою раптово виявив , що м’яч летить вище нього , і футбольний снаряд пролетів над багатостраждальним воротарем. Болі , в принципі , міг не чіпати м’яч , і тоді автором гола став би інший футболіст , але інстинкт форварда вирішив за нього – удар, і м’яч у сітці , 2:0!

Могли гравці ” Динамо ” тут же зменшувати різницю в рахунку , але м’яч після удару Аруни , пролетівши метрів тридцять , влучив у поперечину воріт. Незабаром Сантіні мав ще кілька можливостей продемонструвати свою майстерність : били по воротах і Везолу , і Мбокані . Відверто не щастило гостям , реалізація залишала бажати кращого , добре грав і голкіпер противника. Команда Олега Блохіна , хоч і створювала , здавалося , стовідсоткові моменти , не могла забити гол , немов щоразу киянам чогось не вистачало.

Фінальний штурм “Динамо” також не приніс голи київській команді : не реалізовувалися навіть 100% моменти. Так , Гусєв , віддавши передачу в центр штрафного на Юнеса Беланду , так і не побачив гола товариша по команді – останній послав м’яч у небеса. Блохін зняв з гри опорника Велозу і випустив Ідейє , але навіть той не зміг скоротити різницю в рахунку. Не забив в кінцівці гри і сам Гусєв , погано обробивши м’яч під час прийому. Матч закінчився з тим же рахунком , “Динамо” знову буде шукати свою гру і підтягувати реалізацію.