Динамо

Премєр-Ліга Spy News

Ель-класіко за Донецьком з суддівською ізюминкою

5/8/2013 , 9:04

sha_dinЦентральний матч 4-го туру чемпіонату України завершився перемогою донецького “Шахтаря”. Обмінявшись голами у дебюті поєдинку, команди всю першу половину зустрічі провели у центрі поля, не створюючи моментів біля воріт суперника (згадується лише постріл Даріо Срни у штангу). Однак у другій сорокап’ятитихвилинці донеччани дотиснули киян зусиллями Едуардо та Алекса Тейшейри.

Проте не обійшлося і без суддівських “ляпів”. Які, до речі, відбувалися на очах самого Пєрлуіджі Коліни.

Вже на першій хвилині матчу одесит, АРБІТР матчу Швецов “намалював” фол перед штрафним киян. Срна рахунок відкрив.

За 6 хвилин багатоходова комбінація киян заершилась точним ударом новачка біло-голубихБеланда. 1:1.

На 52-й хвилині бразило-хорват Едуардо, з явного положення поза грою, виводить вперед донеччан. І на 84-й хвилині вся ця вакханалія завершується третім голом у ворота “Динамо”. На цей раз чисто.

Жахливий фол на Ярмоленку, після якого збірник так і не зміг продовжити гру взагалі залишився без уваги рефері.

Три пенальті у ворота “Шахтаря”, які Швецов не побачив, чи не захотів побачити, фоли на різний смак у виконанні гравців “Шахтаря”, які чомусь також залишились непоміченими…будь яке порушення динамівців каралося жовтими картками….

Перше в сезоні “ель-классіко” завершується перемогою “Шахтаря”. Але кому потрібен такий футбол з таким суддівством???

Недивно , що тренер господарів після гри похвалив роботу Швецова

Чемпіонат України

4-й тур

“Шахтар” – “Динамо” Київ – 3:1 (1:1,З 2:0)
Голи: 1:0 – 2 Срна, 1:1 – 8 Бельханда, 2:1 – 52 Едуардо, 3:1 – 84 Алекс Тейшейра.

“Шахтар” – А. Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, В. Шевчук (Соболь, 82), Алекс Тейшейра, Гюбшман, Дуглас Коста (Фред, 73), Гречишкін (Едуардо, 46), Тайсон, Луїс Адріано.

“Динамо” Київ – Коваль, Тремулінас, Селін, Хачеріді, Данило, Аруна, Велозу, Ярмоленко (Безус, 78), Бельханда (Ідейє, 71), Гусєв (Ленс, 61), Мбокані.

Попередження: Кучер (34), Аруна (45), Ярмоленко (56), Луїс Адріано (59), Хачеріді (59), Мбокані (75).