Металіст

Премєр-Ліга Spy News

"Металіст" рятується у Дніпропетровську

5/12/2013 , 9:13

dni_metМеталіст приїхав у Дніпропетровськ вже програючи супернику, тому завдання було стримати Дніпро в перші хвилини зустрічі й потроху нарощувати власну атакувальну гру. Втім не відразу все пішло за планом команди Мирона Маркевича, котра спочатку змушена була відбити декілька швидких випадів дніпропетровців і заспокоїти гру.

Тренерський штаб господарів тим часом прийняв рішення змінити на полі свого нападника Селезньова, замість якого вийшов Жуліано. Напруга у матчі зростала пропорційно до того, як спливав час на табло. До середини тайму пристрасті почали зашкалювати і в одному з епізодів Хуанде Рамоса передражнив футболіста харківської команди, не віддавши тому м’яча і продовживши ситуацію перемовинами із арбітром Анатолієм Жабченком та оборонцем гостей Папою Гуйє. За свої витівки іспанець був вилучений з тренерської позиції й надалі спостерігав за грою із підтрибунного приміщення.

В останні п’ятнадцять хвилин харків’яни провели декілька хороших контрвипадів, але до голу справа дійшла лиш на 81-ій хвилині. Марлос, яким нещодавно був замінений Гомес, видав відмінний пас на хід Девічу, а форвард “жовто-синіх” лише доправив круглого в сітку воріт Бойка – 2:2.

Сьогодні Дніпро програв другий тайм, але загальна нічия, мабуть, найбільш справедливий результат, якщо зважати на нинішній стан команд. Суперники фактично додали інтриги у чемпіонську гонку Української Прем’єр-ліги. А тренери і Дніпра, і Металіста можуть бути задоволені тим, що в такому ризикованому протистоянні ніхто не залишився з пустими руками – Металіст на другому рядку разом із Динамо, а Дніпро на пару з Чорноморцем – третій.

Дніпро – Металіст – 2:2 (2:1)

Голи: Мандзюк, 10, Зозуля, 15 – Едмар, 31, Девіч, 81

Дніпро: Бойко, Мандзюк, Дуглас (Влад, 85), Чеберячко, Стрініч, Канкава, Ротань, Коноплянка, Селезньов (Жуліано, 61), Зозуля, Матеус

Металіст: Горяінов, Ксьонз, Папа Гуйє, Моледо, Азеведо, Едмар, Соуза, Бланко, Гомес (Марлос, 72), Соса, Девіч (Гоменюк, 90+6)

Попередження: Канкава, 31; Жуліано, 70; Бойко, 72; Федецький, 83 – Соуза, 76; Моледо, 90 +2.