Премєр-Ліга Spy News

Офіційно. "Арсенал" залишився без фінансування

ONISHCHENKOБізнесмен Олександр Онищенко перестав фінансувати київський “Арсенал”. Про це заявив спортивний директор клубу Владислав Ващук.

Також розповів про ситуацію у клубі та прокоментував інформацію про те, що операція між “канонірами” і харківським “Металістом” щодо трансферу Володимира Гоменюка обійшлася харківському клубу в 1 мільйон доларів.
- “Арсенал” уклав договір оренди строком на один рік. Після закінчення цього року “Металіст” має право купити гравця за мільйон доларів. І в разі купівлі гроші надійдуть на рахунок “Арсеналу”, а не підуть в кишеню Онищенку. Чому ми пішли на цю угоду? Тому що з такою ініціативою виступив агент гравця. А Рабиновичу краще шукати документи, ніж вводити в оману футбольну громадськість.- Тобто, документи від Рабиновича ви так і не отримали?

- Все як було, так і залишилося. Але ми намагаємося розібратися в ситуації. Всі переживають: і хлопці, і тренерський штаб. Всі дзвонять, хочуть щось робити, кажуть, може написати якийсь відкритий лист, чи то ще щось. Може демарш влаштувати. Просто справа в тому, що дуже багато людей залишиться без роботи і, крім того, зникне дитяча школа. А це близько 12 вікових груп по сорок чоловік. Ось і помножте, скільки людей залишаться без емблеми футбольного клубу “Арсенал”. Це дуже сумно.

- Олександр Онищенко говорив про те, що не фінансуватиме клуб, якщо пан Рабинович не надасть йому документи до кінця минулого тижня. Так і сталося, клуб більше не фінансується?

- Так, зараз клуб не фінансується, тому що у нас немає документів на право володіння ФК “Арсенал”. А просто спонсорувати клуб, не маючи до нього жодного відношення, Олександр Романович не захотів.

- Яка реакція ФФУ та УПЛ на те, що київський “Арсенал ” залишився без фінансової підтримки, і чи зможе тепер команда працювати в повноцінному режимі і їздити на виїзні поєдинки?

- Мені поки невідома реакція ФФУ та Прем’єр -ліги, я думаю, ми будемо спілкуватися з президентом Федерації футболу України. А з приводу фінансування клубу, ситуація така, що Олександру Онищенко просто нецікаво спонсорувати клуб, власником якого він не є.

- Чи зможе “Арсенал” продовжувати участь у розіграші УПЛ?

- Без фінансування це буде складно.

Джерело: sport.ua
ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

74 / 0.187 / 5.95mb