Премєр-Ліга Прем'єр-ліга

Кінець чемпіонським амбіціям і домашній розгром(Відео)

Spy-Football.com

5/5/2014 , 11:53

dni_karКоманда що бореться за чемпіонство проти колективу без будь-якої мотивації.

Тим дивнішим виявився результат поєдинку, який засвідчив горзгромну перемогу Карпат з рахунком 1:4.

Перший тайм вийшов доволі нудним і глядачі голів не побачили, а ось у другій половині матчу відбувся справжній голепад.

Спочатку господарі зусиллями Селезньова забили відкрили рахунок у матчі. І здавалося, нічого особливого у поєдинку більше чекати не слід. Але…

Але, фортуна у цьому матчі була не на стороні господарів. Через 7 хвилин пенальті у ворота господарів чітко реалізував Зеньов. Після чого Дніпро “поліз” в атаку. Усі їхні атаки зупиняли або самовіддані захисники “Карпат”, або ж феноменальний Ільющенков у рамці. “Дніпро” тиснуло, але гравці Рамоса зовсім забули про оборону.

А львів’яни знову показали, як вони можуть втікати у контратаки. Голи Гладкого і Льопи (екс-гравців Дніпра) поклали край чемпіонським амбіціям Дніпра.

А добив господарів на 8 доданій хвилині все той ж Гладкий.

Карпати сповна помстилися Дніпру за розгром у Львові – 0:4.

Дніпро – Карпати 1:4(0:0)

Голи: 1:0 – Селезньов (49) 1:1 – Зеньов (56-пен), 1:2 – Льопа (63), 1:3 – Гладкий (83), 1:4 – Гладкий (90+8)

Дніпро: Бойко, Федецький(Кулаков, 62), Мазух, Чеберячко (Зозуля, 61), Влад, Ротань, Політило, Джуліано, Селезньов, Коноплянка, Калініч(Матеус, 66)

Карпати: Ільющенков, Пашаєв, Балажиц, Гітченко, Костевич, Даушвілі, Чачуа, Зеньов(Васін, 79), Мартинюк, Льопа, Гладкий.

Попередження: Чеберячко – Даушвілі, Гладкий