Арсенал

Премєр-Ліга Spy News

Шахтар стер у порох "бідний" Арсенал (Відео)

6/10/2013 , 9:10

“Шахтар” не оцінив зусилля “Арсеналу”, який збирав останні гроші на виїзд. Команда багатіїв під керівництвом Луческу принизливо розгромила гостей 7:0.

“Шахтарю” вдалося організувати швидкий гол: стандарт у виконанні Бернарда замкнув аргентинський нападник Ферейра.

Наприкінці тайму перевага гірників у класі перетворилася на розгром: донеччани впродовж двох хвилин забили двічі і довели рахунок до розгромного. Постарався Алекс Тейшейра.

По перерві на полі була лише одна команда. Донецькі футболісти забивали на будь-який смак: Ферейра показав майстер-клас для Адріано: вихід віч-на-віч, гра на випередження. Так він зробив хет-трик. Довершили розгром Ісмаїлі та Едуардо.

Тільки після сьомого голу “Арсенал” отримав можливість скоротити рахунок, але Шацьких не використав побачення з П’ятовим. Останні пігодини команди вже відпочивали.

“Шахтар” – “Арсенал” 7:0 (3:0)

Голи: Феррейра (10, 49, 55 хвилина), Тейшейра (43, 45 хвилина), Едуардо (58 хвилина), Ісмаїлі (62 хвилина).

«Шахтар»: Пятов, Срна (к) (Чигринський, 57), Ракицький, Кривцов, Ісмаїлі (Соболь, 64), Степаненко, Фред, Бернард, Едуардо, Тейшейра (Тайсон, 46), Феррейра

Запасні: А. Каніболоцький, Фернандо, Коста, Адріано

Головний тренер: Мірча Луческу

«Арсенал»: Копаліані, Сердюк, Шарпар, дос Сантос, Хомин (Бушман, 46), Аржанов (к), Старгородський (Колесник, 72), Адійя, Романчук, Кравець, Герасим’юк (Шацьких, 55)

Запасні: Бондаренко, Філіппов, Лампі, Шабанов

Головний тренер: Юрій Бакалов

Попередження: Хомин (19), Едуардо (51)