Металург З

Премєр-Ліга Прем'єр-ліга

Фантастичний камбек Металіста (Відео)

6/10/2014 , 10:49

Драматичний матч відбувся у Харкові. Ще довго вболівальники згадуватимуть це історичне протистояння, що стало повторенням легендарного фіналу Ліги чемпіонів 1999 між “Манчестер Юнайтед” і “Баварією”, як би зухвало це на перший погляд не виглядало.

До 79 хвилини гра проходила за звичним сценарієм – господарі атакували і марнували моменти, гості небезпечно огризалися. Та згодом, запоріжці зусиллями Платона зуміли реалізувати одну зі своїх контратак. Однак до честі харків’ян варто визнати – команда не здалася, а з останніх сил пішла вперед.

І на 90-й хвилині Шав’єр зумів, здавалося врятувати нічию для Металіста – 1:1. Поки господарі поля раділи голу Металург ледь знову не забив, але Юсоф не реалізував вихід один на один. І тут спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі.

На 93 хвилині Юссуф буквально заштовхав мяч у ворота і приніс перемогу своїй команді. Що творилося на трибунах в цей момент важко передати словами….

“Металіст” – “Металург” З 2:1

Голи: Шав’єр, 89, Юссуф, 90+2 – Платон, 79